ایران دهمین کشور لرزه خیز دنیاست. همین یک جمله میزان اهمیت بیمه زلزله را در کشور بیان می کند. هر ساله زلزله های بسیاری در کشور رخ می دهد و تلفات جانی و مالی بسیاری را باعث می شود، وضع زمانی جدی تر می شود که کلان شهرهای ایران جز پر خطرترین مناطق زلزله خیز کشور است. شهری مثل تهران روی گسل هایی قرار دارد که کارشناسان وقوع زلزله سهمگین در تهران را دور از ذهن نمی دانند.

از این رو باید به دو کار توجه شود، اولا ساختمان هایی مستحکم و با اصول مهندسی ساخته شود که تحمل های ریشترهای بالای زلزله را داشته باشد و ثانیا منازل و امکان رو بیمه زلزله کرده که در صورتی که به هنگام زلزله خسارتی ایجاد شد حداقل از نظر مالی دیگر دغدغه ای برای مالکان آن ایجاد نشود.

بیمه زلزله چیست؟

بیمه زلزله همان بیمه آتش سوزی است که زلزله جز پوشش های اضافی آن محسوب می شود. پس در صورتی که بیمه زلزله برای شما اهمیت دارد بایستی پوشش اضافی بیمه آتش سوزی را انتخاب کنید.

آیریس همواره سعی داشته است که با فراهم آوردن دسترسی سریع و راحت و ارائه اطلاعات دقیق شما را در خریدهای بیمه ای یاری رساند، بنابراین می توانید با مراجعه به سامانه خرید آنلاین بیمه زلزله آیریس با مشاهده قیمت ها و شرکت هایی که خدمات بیمه ای متناسب با پوشش مدنظر شما را ارایه می نمایند،  بیمه زلزله خود را خریداری نمایید.

هر کجای ایران هستی آنلاین سفارشتو بده