مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین بیمه

درباره ما


سامانه آیریس با برخورداری از تیمی جوان و با انگیزه و با رویکرد تحول در الگوهای ناکارآمد و قدیمی، در تلاش است تا با دیدی باز و آگاهی همه جانبه، به مقایسه بی طرفانه و دقیق محصولات و خدمات شرکت های مختلف بیمه بپردازد. در این سامانه علاوه بر دریافت مشاوره، استعلام قیمت و مقایسه بی طرفانه محصولات و خدمات شرکت های بیمه، می توانید خرید آنلاین انواع بیمه های مورد نیازتان را انجام دهید.

آیریس در کوتاه ترین زمان ممکن شما را از قیمت محصولات و خدمات بیمه ای تمامی شرکت های بیمه آگاه می سازد و پس از مقایسه و انتخاب، ظرف چند ثانیه می توانید بیمه مدنظرتان را خریداری کنید و در اسرع وقت در همان روز بیمه نامه را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

شرکت فناوری نوآوران نارون سناباد با راه اندازی سایت آیریس همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان و هزینه، تجربه خریدی ماندگار را برای مخاطبان خود فراهم آورد و در خصوص رسیدن به این هدف، با بسیاری از نمایندگان و کارگزاران مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می کند.

علاوه بر اینکه در آیریس می توانید تنها با چند کلیک و در چند ثانیه بیمه نامه مدنظرتان را خریداری کنید، می توانید خدمات بیمه ای دیگرتان که شاید بارها به آن نیاز پیدا کرده اید را به راحتی هرچه تمام تر دریافت کنید از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد: